טיפים שימושיים לאריזת דירות

כמו בכל משימה אחרת, גם מעבר דירה צריך להתבצע באופן מסודר ובצמוד לרשימה המכילה את האביזרים הנדרשים, את שלבי העבודה ואת המיקום של החפצים השונים. ראשית, טרם אריזת הדירה, מומלץ לרכוש כמות מספקת של קרטונים עמידים בגדלים שונים, שקיות ניילון, סרטי הדבקה, ניירות ועיתונים.

לאחר שלב ראשוני זה ניתן להתחיל במלאכת האריזה והמעבר.
מומלץ להתחיל בתהליך אריזת דירות במטבח וממנו לעבור לשאר חדרי הבית.

חשוב להקדיש תשומת לב מיוחדת לאריזה בטוחה של כלי זכוכית שתמנע את שבירתם, לבטיחות שינוע מכשירי החשמל, לאחסון מוצרי מזון בצידנית, להנחה מסודרת של בגדים ומצעים ולא לשכוח חפצים החשובים ליום המעבר עצמו כמו מפתחות או מסמכים.

פניה לחברה מקצועית
ניתן לבצע אריזת דירות באופן עצמאי אבל אפשר ואף מומלץ לפנות לחברה מקצועית, כמו למשל החברה המובילה הובלה ואריזה, אשר תבצע זאת על הצד הטוב ביותר ותקל משמעותית על המעבר כולו.

החברה המובילה שמה דגש מיוחד על מוצרי אריזה איכותיים, על מיון "חכם" של הרכוש ועל תשומת לב לפרטים הקטנים שמאפשרים פריקה והסתגלות מהירות לדירה החדשה.
במקום להסתבך עם אריזת דירות מסורבלת ולא בטיחותית של המקרר, חפצי אומנות, התנור או הספה, הצוות המקצועי של החברה המובילה יעשה זאת עבורכם בדרך היעילה, המהירה והאיכותית ביותר, שתבטיח את הגעת רכושכם בשלמות לבית החדש, ללא חפצים שבורים, ללא בלבול ובלגאן בין האריזות ומבלי לשכוח דבר מאחור.